11

درباره جشنواره

هنر، عرصه ای متعالی، مقدس و فرازمینی است که مخاطبی جز روح زیبایی طلب انسان ندارد. این عرصه جذاب از ازل همراه آدمی بوده و در عصر آهن و سیمان و در هجوم روزمرگی ها بهترین عامل آرامش و آسایش روح و روان است و هنرمند وارث این هدیه آسمانی است که رسالتی جز جلا بخشیدن به احساسات و عواطف بشر ندارد.
اختصاص روزی خاص به این هویت والا به ظاهر ناصحیح است زیرا هنر در لحظه لحظه زندگی آدمی جریان دارد، اما در شرایطی که هنر و هنرمند همواره در لایه‌های واپسین ذهن به فراموشی سپرده می‌شوند، برآن شدیم روز هنرمند را با هویتی به نام (جشنواره گپ هنرمندان ) ایجاد کنیم تا سهمی هرچند کوچک در تجلیل از حاضرین این عرصه پرمهر داشته باشیم.
این جشنواره قصد دارد هر ساله با رویکردی متفاوت با هدف نگرشی جامع به دنیای هنر برگزار گردد و امید است با مرور زمان و به واسطه حمایت علاقمندان و هنر دوستان، دست به دست هم، بر اعتبار، شکوه و تاثیرگذاری این رویداد مهم بیافزاییم.
بدین منظور گروه گپ با همکاری موسسه آموزش عالی نبی اکرم(ص) در تاریخ ۱۶ دیماه ۹۴ اقدام به برگزاری “جشنواره گپ هنرمندان” با هدف تجلیل از پیشکسوتان ۹ رشته هنری منتخب ( نمایش، سینما، عکاسی، نقاشی، گرافیک، خوشنویسی، مجسمه سازی،موسیقی و ادبیات ) در محل مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن تبریز از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۸ می‌نماید.
علاقمندان به حضور در این مراسم، باید ضمن مراجعه به سایت رویداد، صندلی خود را بصورت رایگان رزرو نموده و کد ارسال شده به ایمیل خود را برای ورود به سالن همراه داشته باشند.